Windows Update özelliğini sisteminizde aktif hale getirerek ister güncellemeleri otomatik olarak yapılmasını sağlayabilir, isterseniz de Windows 7′nin sizi uyararak hangi güncelleştirmelerin yapılacağını seçebilirsiniz.

Bu videomuzda, Windows 7′de Windows Update (Windows Güncelleme) özelliğinin nasıl ayarlandığını ve nasıl özelleştirilebildiğine detaylıca bakıyoruz.

"Windows 7′yi güncellemek" ile ilgili kullanıcı mesajları

  1. LaThReLL

    windows 7 deki windows update şu an vista için kullanılabiliyor, microsoft güncelleme yaptı ama bazen updateler bulunmasına karşın gözükmüyor. karşılaşan oldumu böyle bir durumda. vista x64 kullanıyordum. update güncellendikten sonra arasıra güncellemeler gözükmüyor. şuan windows 7 x64 kullanıyorum onda da oluyor. herhalde düzeltirler.

  2. Berkay ÖZDENOĞLU

    Windows 7′yi güncellemek

    Windows güncellemelerinde sürücü güncellemeleri sadece ağ donanımları ile sınırlı gibi. Şimdiye kadar birer kez monitör ve eski bir ekran kartı sürücüsü gördüm. Sistem performansını, uyumluluğu daha çok artırabilecek güncellemeler neden gösterilmiyor da, sürekli yeni ethernet sürücüleri gibi gereksiz güncellemeler gösteriliyor? Örneğin, yeni ekran kartlarının her ay yeni imzalı sürücüleri çıkıyor. Bunlar eklense daha faydalı olur.

Mesaj gönder »